Bezpłatne pakiety stomijne, próbki do testowania.
Zachęcamy do skorzystania z możliwości otrzymania bezpłatnych próbek sprzetu stomijnego. oferta adresowana jest do pacjentów tuż po operacji wyłonienia stomi oraz tych, którzy poszukują sprzętu lepiej dopasowanego do swoich potrzeb.
Warunkiem otrzymania próbek jest wypełnienie pól oznaczonych gwiazdką. Dodatkowe informacje pozwolą nam dobrać sprzęt odpowiadający Państwa wymaganiom. W ciągu 24 godzin skontaktuje się z Państwem Konsultant Stomijny w celu potwierdzenia informacji.


RODZAJ STOMII*

Kolostomia Ileostomia Urostomia

Wielkość, średnica stomii (mm):

PREFERENCJE DOTYCZĄCE SPRZĘTU

System: Jednoczęściowy Dwuczęściowy Oba systemy, wymiennie

Otwór na płytce: Gotowy Docięty, średnica otworu:

Kolor: Beżowy Przezroczyste

Obecnie używany sprzęt (nazwa, numer katalogowy):

Dodatkowe informacje:

DANE PACJENTA

Tytuł: Pani Pan

Imię*:

Nazwisko*:

Uica, numer posesji/mieszkania*:

Miejscowość*:

Kod*:

Telefon*:

E-mail:

Dodatkowe informacje:

Oświadczenie (niezbędne do wysyłki pakietu)*:

Ja wyżej podpisany/a w formularzu elektronicznym, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez „PAUL HARTMANN Polska” Sp. z o.o. z siedzibą w Pabianicach (95-200 Pabianice) przy ul. Partyzanckiej 133/151, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi – Śródmieścia w Łodzi XX Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000151009, moich danych osobowych podanych powyżej - zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), w celach marketingowych, edukacyjnych, szkoleniowych, statystycznych, informacyjnych oraz w celu świadczenia usług, wyrażając jednocześnie zgodę na otrzymywanie od „PAUL HARTMANN Polska” Sp. z o.o. wszelkiej korespondencji dot. ww. kwestii. Ponadto wyrażam zgodę na przesyłanie przez „PAUL HARTMANN Polska” Sp. z o.o. wyżej podanych danych osobowych podmiotom powiązanym/współdziałającym z „PAUL HARTMANN Polska” Sp. z o.o. Oświadczam, iż jestem świadomy/a, iż zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, podanie danych osobowych jest dobrowolne oraz przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych i ich poprawiania.Oświadczam jednocześnie, że wszystkie dane osobwe uzupełnione w formularzu elektronicznym są prawdziwe.
Oświadczam, że otrzymany przeze mnie produkt stomijny został wydany na moją prośbę w celu zapoznania się z produktem, jego właściwościami i jego praktycznym zastosowaniem. Wniosek mój nie był wynikiem działań promocyjnych prowadzonych przez Spółkę i nie jest żadną formą działań promocyjnych prowadzonych przez Spółkę.

Some linkSome linkSome link
Some linkSome linkSome linkSome linkSome linkSome link
NYHEDER
9. august 2009
.Kontakt

.Kontakt

MEST BESØGTE
Copyright © Søren Sørensen A/S - All Rights Reserved.

CMS - Content Management System by Media2.