Charakterystyka produktów linii Nova
 
 
 
Produkty z linii Dansac Nova zaprojektowane zostały tak, aby kompleksowo zabezpieczyć wszelkie potrzeby osób z wyłonioną stomią. Poniżej przedstawiamy listę cech wspólnych dla wszystkich produktów występujących w linii NOVA.
Dla łatwiejszego zapamiętania do każdej cechy przypisana jest określona ikonka, którą posługujemy się we wszystkich naszych materiałach.
 
 
 
 
 
 
Podwójna ochrona filtra
Filtr węglowy jest został zabezpieczony przed wilgocią kilkoma warstwami folii, dzięki czemu do filtra docierają wyłącznie gazy, a treść jelitowa pozostaje w worku i nie blokuje filtra. Dodatkowo filtr chroniony jest przed wilgocią przez teflonową membranę, dzięki której można brać prysznic bez obaw, że woda zakłóci prawidłową pracę filtra. Filtr prawidłowo działa również w nocy niezależnie od pozycji przyjmowanej w czasie snu.
 
 
 
 
 
Higiena
Dla właściwej ochrony skóry wokół stomii, a także aby uniknąć nieprzyjemnych zapachów przy każdej zmianie worka należy oczyścić płytkę. Dzięki rozwiązaniu zastosowanemu w systemie dwuczęściowym Dansac Nova 2 jest to niezwykle proste, aby umyć płytkę wystarczy ciepła woda i miękka ściereczka, którą należy wyczyścić płytkę. Codzienna higiena po prostu nie może być łatwiejsza.

 
 
 
 
Redukcja nieprzyjemnych odgłosów
Woreczki Dansac Nova zbudowane są ze specjalnie tłoczonej folii z pęcherzykami powietrza, dzięki której treść jelitowa nie przylega do ścianek worka. Eliminuje ona również odgłosy towarzyszące opróżnianiu się jelita. Delikatne i miękkie woreczki Dansac Nova zwiększaja komfort i dyskrecję.
 
 
 

 
 

Bezpieczne połączenie
Dansac Nova 2 posiada unikalny dwukolorowy i niezwykle bezpieczny system łączenia płytki z workiem. Wbudowany w płytkę beżowy pierścień i przezroczysty pierścień w worku zamykają się w sposób łatwy i bezpieczny, a słyszalne przy zatrzaskiwaniu "kliknięcie" daje pewność właściwego połączenia woreczka z płytk, co można również zobaczyć dzięki przezroczystemy pierścieniowi w worku.
 
 
 

 
 

Redukcja nieprzyjemnych zapachów
W workach Dansac Nova zastosowano w 100% aktywny dwuwarstwowy filtr węglowy, który oczyszcza gazy przed ich uwolnieniem z worka. To zapobiega wydostawaniu się przykrych zapachów na zewnątrz, a także tworzeniu się balona.
 
 
 
 

 
 

Bezpieczne przyleganie
Specjalna struktura płytki hydrokoloidowej, która jest grubsza w środku przy stomii i zwęża się ku brzegom powoduje, ze jest ona giętka, dobrze zabezpiecza skórę wokół stomii, jest łatwa do przyklejenia i dzięki swej elastyczności bezpiecznie przylega do skóry. Odpowiednio dobrane składniki powodują, że płytka nie uczula i jest przyjazna dla skóry.

 
 

 
 

Wodoodporność
Worki Dansac Nova są pokryte specjalną wodoodporną fizeliną, dlatego w sposób zupełnie bezpieczny można brać prysznic bez odrywania worka od skóry. Worek nawet po zamoczeniu pozostaje suchy, dlatego nie pozostawia mokrych plam na ubraniu. Dzięki swoim właściwościom fizelina również nie chłonie poty, co szczególnie cenne jest w upalne letnie dni.

 
NYHEDER
9. august 2009
.Kontakt

.Kontakt

MEST BESØGTE
Copyright © Søren Sørensen A/S - All Rights Reserved.

CMS - Content Management System by Media2.